Witamy wWięcej o nas

O nas

Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe
TRANS-SERWIS

Jesteśmy firmą transportową z 30-letnią tradycją. Od 1992 r. specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie drogowym i przewozie towarów do krajów Zachodniej Europy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i klientów, nasza firma sukcesywnie rozbudowuje sieć dystrybucji i zakres spersonalizowanych usług, aby zapewnić pełen profesjonalizm, najwyższą jakość obsługi i konkurencyjne ceny. Z każdym kolejnym przemierzonym kilometrem zmieniamy się i doskonalimy, a na pierwszym miejscu stawiamy zawsze zadowolenie i pełną satysfakcję naszych Klientów.

Wyróżnia nas czas i precyzja, indywidualne podejście do każdego zlecenia, rozległa wiedza o transporcie drogowym, a także szybkość i solidność. Stawiamy na sprawną komunikację, niezawodność dostaw i bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Wykonujemy transport ładunków całopojazdowych, częściowych oraz towarów niebezpiecznych zgodnie z konwencją ADR.

Zapraszamy do współpracy!

  • Firma znajduje się 30 km od Kielc w kierunku Częstochowy

Rok założenia

Ciągników siodłowych

Naczep

Ponad 200 przewozów miesięcznie

Nasza flota

Nasza flota

Oprócz wieloletniego doświadczenia możemy pochwalić się również nowoczesnymi środkami transportu najwyższej klasy, spełniającymi wszelkie standardy bezpieczeństwa i ochrony środowiska zgodnymi z obowiązującymi normami.

Nasza flota składa się z 50 ciągników siodłowych najnowszej generacji o klasie emisji EURO 6, a także 50 naczep standardowych, z możliwością załadunku od tyłu, z boku i z góry. W naszej flocie posiadamy także specjalistyczne naczepy izotermy z podwójną podłogą (typu Doppelstock) oraz naczepy typu coilmulda.

Główny kierunek naszej spedycji międzynarodowej to Włochy, ale nasze pojazdy wykonują przewozy także do Słowacji, Węgier, Czech, a także Anglii, Niemiec i Francji.

Wszystkie pojazdy są wyposażone w system GPS, co pozwala na stały monitoring transportu. Jesteśmy również odpowiedzialni wobec środowiska i większość ciągników naszej floty to pojazdy najnowszej generacji o klasie emisji EURO 6, dzięki czemu możemy zapewnić bezpieczny i ekologiczny transport.

Posiadamy również własne zaplecze techniczne, co gwarantuje bezawaryjność przewozów, sprawność całego taboru, a także bezpieczeństwo i najwyższą jakość wykonywanych usług. Dysponujemy własną bazą transportową z zapleczem mechanicznym, strzeżonym przez 24h parkingiem oraz powierzchniami magazynowymi do składowania towaru. Naszym taborem zajmują się doświadczeni fachowcy z zakresu mechaniki pojazdowej. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu, a także dbałości o najwyższą jakość komponentów i podzespołów samochodowych, możemy zagwarantować najwyższą sprawność naszych pojazdów.

Mając na uwadze zaufanie naszych Klientów, towar Zleceniodawcy obejmujemy ubezpieczeniem OCP w wysokości 350 000 EURO.

Naszych kierowców wyróżnia wieloletnie doświadczenie w przewozach międzynarodowych, wysoka kultura osobista i profesjonalizm. W ciągu miesiąca realizujemy ponad 200 przewozów.

Oferta

Transport międzynarodowy

Główny kierunek naszej spedycji międzynarodowej to Włochy, ale nasze pojazdy wykonują przewozy także do Słowacji, Węgier, Czech, a także Anglii, Niemiec i Francji.

50 zestawów ciężarowych
Różne rodzaje naczep

Naczepy standardowe, izotermy oraz naczepy typu coilmulda.

Własne zaplecze techniczne i warsztat samochodowy
Bezpieczny i ekologiczny transport
Doświadczeni kierowcy
Większość floty Euro6

TRANS-SERWIS COMPANY

Witamy w TRANS-SERWIS COMPANY

Ta sama jakość w nowej odsłonie.

Dowodem na nieustanne dążenie Firmy do rozwoju i ekspansji na nowe rynki oraz otwartości na nowe rozwiązania jest stworzenie nowego podmiotu powiązanego - spółki TRANS-SERWIS COMPANY SP. Z O.O.

Galeria

Zdjęcie 1

Powiększ

Zdjęcie 2

Powiększ

Zdjęcie 3

Powiększ

Zdjęcie 4

Powiększ

Zdjęcie 5

Powiększ

Zdjęcie 6

Powiększ

Zdjęcie 7

Powiększ

Zdjęcie 8

Powiększ

Zdjęcie 9

Powiększ

Zdjęcie 10

Powiększ

Zdjęcie 11

Powiększ

Zdjęcie 12

Powiększ

Zdjęcie 13

Powiększ

Zdjęcie 14

Powiększ

Zdjęcie 15

Powiększ

Zdjęcie 16

Powiększ

Zdjęcie 17

Powiększ

Zdjęcie 18

Powiększ

Zdjęcie 19

Powiększ

Zdjęcie 20

Powiększ

Kontakt

Adres

26-070 Łopuszno,
ul. Zakładowa 11A