Witamy w TRANS-SERWIS

Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe.

O firmie

Więcej informacji o nas.

Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe
TRANS-SERWIS

jest obecne na rynku od 1992 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w transporcie drogowym i przewozie towarów do krajów Zachodniej Europy.

Nasza firma sukcesywnie rozbudowuje sieć dystrybucji i zakres spersonalizowanych usług, aby zapewnić pełen profesjonalizm, najwyższą jakość obsługi i konkurencyjne ceny.

Wykonujemy transport ładunków całopojazdowych (FTL), częściowych (PTL) oraz drobnicowych, a także towarów niebezpiecznych ADR.

  • Firma znajduje się 30 km od Kielc w kierunku Częstochowy

    Zapraszamy do współpracy wszystkich klientów.

Rok założenia

Flota ciągników siodłowych

Naczep typu "firana"

Przewozów miesięcznie

Nasza flota

Więcej informacji o flocie.

Nasza flota

Oprócz wieloletniego doświadczenia możemy pochwalić się również nowoczesnymi środkami transportu najwyższej klasy, spełniającymi wszelkie standardy bezpieczeństwa i ochrony środowiska zgodnymi z obowiązującymi normami.

Nasza flota składa się z 50 ciągników siodłowych najnowszej generacji o klasie emisji EURO 6, a także 48 naczep typu firana, z możliwością załadunku od tyłu, z boku i z góry. Towary przewożone są standardowymi naczepami („firankami”), a w naszej flocie posiadamy także izotermy z podwójną podłogą (typu Doppelstock).

Wszystkie pojazdy są wyposażone w urządzenie GPS oraz posiadają certyfikat potwierdzający spełnienie przez pojazd silnikowy lub naczepę odpowiednich wymogów bezpieczeństwa i warunków dopuszczenia do ruchu. Wykonujemy przewozy przede wszystkim na trasie Włochy-Polska-Włochy, ale podróżujemy także do innych krajów Europy Zachodniej.

Posiadamy również własne zaplecze techniczne, co gwarantuje bezawaryjność przewozów, sprawność całego taboru, a także bezpieczeństwo i najwyższą jakość wykonywanych usług. Dysponujemy własną bazą transportową z zapleczem mechanicznym, strzeżonym przez 24h parkingiem oraz powierzchniami magazynowymi do składowania towaru. Nasi kierowcy posiadają wysoką kulturę osobistą i co najmniej pięcioletnie doświadczenie w przewozach międzynarodowych.

Oferta

Sprawdź naszą aktualną ofertę.

Wymiary naczep

Towar przewozimy naczepami o następujących wymiarach:


długość: 13.6m
szerokość: 2.48m
wysokość: 2.75 - 2.8m

Własne zaplecze techniczne

Dysponujemy własną bazą transportową z zapleczem mechanicznym, strzeżonym przez 24h parkingiem oraz powierzchniami magazynowymi do składowania towaru. Nasi kierowcy posiadają wysoką kulturę osobistą i co najmniej pięcioletnie doświadczenie w przewozach międzynarodowych.

Transport międzynarodowy

Realizujemy przewozy międzynarodowe do następujących krajów: Włochy, Hiszpania, Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy, Anglia, Francja.

Galeria

Przejrzyj naszą galerię zdjęć.

Zdjęcie 1

Powiększ

Zdjęcie 2

Powiększ

Zdjęcie 3

Powiększ

Zdjęcie 4

Powiększ

Zdjęcie 5

Powiększ

Zdjęcie 6

Powiększ

Zdjęcie 7

Powiększ

Zdjęcie 8

Powiększ

Zdjęcie 9

Powiększ

Zdjęcie 10

Powiększ

Zdjęcie 11

Powiększ

Zdjęcie 12

Powiększ

Zdjęcie 13

Powiększ

Zdjęcie 14

Powiększ

Zdjęcie 15

Powiększ

Zdjęcie 16

Powiększ

Zdjęcie 17

Powiększ

Zdjęcie 18

Powiększ

Zdjęcie 19

Powiększ

Zdjęcie 20

Powiększ

Kontakt

Skontaktuj się z nami.

Adres

26-070 Łopuszno,
ul. Zakładowa 11A